Kontakt

Olen hariduskonsultant ja startup ettevõtluse ning kübekaitse aine õpetaja. Näen igapäevaselt lastes suurt kirge ja motivatsiooni ümbritsevat keskkonda paremaks muuta. Kuid millegipärast on neil tunne, et neist ei sõltu midagi – kõik on tehtud – keegi meid ei kuula.

Samm-sammult, läbi erinevate projektide ja elluviidud lahenduste see arusaam mõraneb. 

Minu peamine eesmärk ongi anda igale lapsele tunne, et ta on kingitus maailmale ja et tema tegemistest (ja ka tegematta jätmistest) sõltub väga palju.

Ma olen väga tänulik, et meil on palju häid sõpru ja partnereid, kes on sellel põneval teekonnal kaasas ning aitavad panustada tulevaste talentide haridusse, tulevastesse ettevõtjatesse ja kaas-asutajatesse (cofounder).

Mind riivas hiljuti kuuldud arvamus, et andekaid inimesi peab tikutulega otsima. Tegelikult me ei pea neid otsima – nad on meie ümber juba olemas. Iga laps on talent. Kuid tuleb olla tähelepanelik ja kuulata mis neil öelda on. Meie ülesanne on luua neile soodne kasvupinnas, et nad saaksid oma ande parimal viisil välja tuua. Neid inspireerida, kaasata ja jõustada. 

Võta meiega kindlasti ühendust. Sest üksi jõuad kiiremini – kuid koos jõuad kaugemale! 

Mirell Merirand
Tel.: +372 53365713
E-mail: mirell@cofounder.ee